Zadnji delovni dan

Danes smo se še zadnjič odpravili na delo, saj smo se vsi dogovorili, da bomo v petek prosti. Ko smo še zadnjič oddelali, smo šli v trgovino po vse sestavine za naše še zadnje palačinke. Petnajst do šestih nas ne naš koordinator na Finskem Jaakko pobral z minibusom in nas skupaj s profesoricami odpeljal na hokejsko tekmo med domačim Ässätom in HIFK Helsinki.

Po prvi tretjini je Ässät vodil z 2 danima goloma. V sredini druge tretjine je Ässätu že kazalo na gladko zmago, saj je v 31. minuti Eemil Erholtz zadel za vodstvo Ässäta s 4 proti 0. V drugi polovici 2 tretjine pa so igralci Helsinkov zadeli 2 gola. V sredini zadnje tretjine pa je rezultat kazal že 4-3. Na srečo so ta rezultat kljub šestim nasprotnikom na ledu, odpeljali do zmage.